YOSHIDA LOTOS 5W1 VODÍKOVÉ OŠETŘENÍ

Kód: AV-124624
59 069 Kč
Skladem
Yoshida lotos 5w1 vodíkové ošetření

Detailní informace

konzultace

Detailní popis produktu

Novinka na trhu
Vodíkový peeling Yoshida je inovativní přístroj, který kombinuje nejúčinnější technologie pro revitalizaci pleti.

Zařízení obsahuje:
vodíkový peeling
čištění vody
sprej
ultrazvuk
rádiové vlny
hlava teplá studená

Vodíkový peeling

Použití technologie hydrogenace vody nejen čistí, ale také zpomaluje procesy stárnutí. Dodatečná molekula vodíku zachycuje volné molekuly kyslíku (volné radikály) na povrchu pokožky a spojuje se do molekuly vody, neškodné pro pokožku a tělo. Provádění tohoto ošetření v sérii poskytuje velkolepé výsledky omlazení a rozjasnění pleti. Díky speciálním hrotům je čisticí účinek velmi přesný a ošetření lze provádět i na jemné a citlivé pokožce. Jde o skutečnou revoluci na kosmetickém trhu.

Úprava vody

V případě, že v zařízení nezapneme možnost hydrogenace vody, proveďte můžete loupat vodou s funkcí odsávání. Doporučuje se použití minerální vody. Čištění je důkladný, hygienický způsob, jak odstranit odumřelé kožní buňky.

Sprej

Funkce spreje umožňuje nanášení účinných látek na pokožku ve velmi hygienickým a pohodlným způsobem. Díky této funkci bude přípravek aplikován rovnoměrně a ve správném množství.

Ultrazvuk

V dalším kroku použijeme vysokofrekvenční ultrazvuk. Přístroj kontroluje množství a hloubku vstupu účinné látky do pokožky. Ultrazvuk způsobuje lepší hydrataci, výživu a regeneraci pokožky. Přípravky se dostávají do hlubokých vrstev epidermis, což zabraňuje úniku účinných látek.

Rádiové vlny

Použití rádiových vln vytváří teplo a endogenní v kůži zahřátí kolagenových a elastinových vláken na teplotu 45-57 stupňů Celsia. V důsledku toho se vlákna zkracují, což dává efekt nechirurgického liftingu pokožky. Rádiové vlny stimulují růst fibroblastů, díky čemuž kůže ztlušťuje a snižuje se problém viditelnosti erytému. Na výběr tři typy vln a různá síla hlavy.

Hlava teplá studená

Technologie využívající změny teploty v hlavě. V možnosti nastavení volíme chlazení nebo topení. Teplotní rozsah horké hlavy je 40-55 stupňů Celsia, teplotní rozsah studené hlavy je 15-20 stupňů Celsia. Teplo - studené kladivo stimuluje pokožku k lepší funkci, zlepšuje její stav a stimuluje cévy k práci. To vám umožní snížit problémy s erytémem, ztvrdnout krevní cévy,

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Hmotnost: 51 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: