Monopolární radiofrekvence PROF | Radiofrekvenční přístroj

Kód: BF-RADIOFREKVENCE MONO-LB029BYUMI
29 900 Kč
Skladem

Monopolární radiofrekvence PROF je profesionální kosmetický přístroj pro prohřátí a zapracování sér. Máme 16leté zkušenosti a zajišťujeme školení i servis.

Detailní informace

konzultace

Detailní popis produktu

Monopolární Radiofrekvence LB029B

Princip

Radiofrekvenční technologie fungují na principu zahřátí cílové tkáně na požadovanou teplotu a toto teplo vyvolává požadovaný efekt ošetření. Přístrojové rozpouštění tukových buněk v tkáni probíhá při ošetření pouze, pokud je cílová buňka zahřáta na teplotu 43 stupňů Celsia. Při této teplotě dochází k postupnému zkapalnění tukové buňky a jejímu následnému vyplavení lymfatickými cestami ven z těla pomocí jater a ledvin. Toto přináší kýžený efekt odstranění tukových buněk a s tím způsobeného úbytku váhy a objemu ošetřované partie. Odvod rozpuštěných tukových buněk z těla je v maximální možné míře podpořen lymfatickou masáží, která zrychluje lymfatický oběh. Pro správný efekt je velmi důležité prohřátí celé vrstvy tukové tkáně na správnou teplotu, jinak se efekt nedostaví. Pro zvýšení efektu je možné využití radiofrekvence s vakuovým pod tlakem či kombinací povrchového a hloubkového prohřátí.

Účinek nastupuje ihned po terapii a nebo správně zvoleném počtu terapii. Dosažené výsledky jsou dlouhodobého rázu a při udržovacích procedurách i trvalého charakteru. Velice účinný a elegantní radiofrekvenční přístroj nové generace. Používá se ke stimulaci kolagenních vláken, které jsou zodpovědné za pevnost a pružnost pokožky. Je vybaven 2aplikátory a 5 aplikačními hlavami. Velice účinný přístroj pro lifting obličeje a dekoltu

Použití: tělo, obličej

RF frequency: 330 - 500 kHz

Voltage: 110V/220V

1. Zaručuje zrychlení  metabolismu tkání.
2. Odbourává  celulitidu
3. Zpevňuje a vypíná  kůži, pleť a dekolt 
4. Navyšuje elasticitu  kůže
5. Odbourává a rozpouští  tuky
6. Omlazuje a nutí tělo k vytvoření nových fibroblastů a tím i větší produkci kolagenu.  

Podporuje metabolismus tkání, odstraňuje intenzivně celulitidu, zpevňuje podkoží, posiluje elasticitu pokožky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: