HI-TECH ošetřovací zařízení O-SHAPE II

Kód: AV-122947
180 119 Kč
Skladem
Systém schudnovacího válce o-shape ii

Detailní informace

konzultace

Detailní popis produktu


Zařízení Slimming Roller System O-SHAPE II it je novinkou na trhu HI-TECH ošetřovacích přístrojů. Kombinuje nejúčinnější a osvědčené technologie, což nám přináší uspokojení z používání.

O-SHAPE II je jedinečnou kombinací výhod a skvělých možností tří nejoblíbenějších technologií v redukci tuku: záření, rádiové vlny a infračervené . Nyní všechny tyto postupy efektivně spolupracují v jednom zařízení.

Zařízení je vybaveno vakuovou pumpou, unikátní válečky, které jsou zároveň dvoupólovými elektrodami pro rádiové vlny, které byly navrženy a vyrobeny ve Švýcarsku .

Počítač řídí a v případě potřeby upravuje parametry zařízení v každé fázi ošetření a intuitivní ovládání O-SHAPE II se provádí pomocí barevného 8palcového dotykového LCD displeje.

< BR> HMOTA ENDODERMU:

O-SHAPE II generuje nastavitelný podtlak 0-100 kPa. Pomocí podtlaku a použití hlavice s válečky přístroj účinně stimuluje činnost lymfatického systému. V průběhu ošetření tlak vysává pokožku, a válečky umístěné na hlavách přemisťují vrstvy tukové výplně, vyrovnávají strukturu pokožky a vyhlazují ji a zároveň zlepšují její napětí. V důsledku endotermické masážní terapie se celulitida výrazně redukuje a zlepšuje se vzhled pokožky. Odváděním toxinů z těla a zlepšením mezibuněčného prokrvení lymfodrenáž zlepšuje i metabolické funkce organismu, což následně vede k trvalému snížení tělesné hmotnosti. V závislosti na zvoleném provozním režimu se masážní válečky mohou otáčet i rychlostí 70 otáček za minutu.


RÁDIOVÉ VLNY:

O-SHAPE II vysílá 5MHz bipolární rádiové vlny s výkonem 30W, které mohou proniknout do tukové podestýlky 0,5-1,5 cm pod povrchem kůže. Radiolifting je neinvazivní a nechirurgická metoda stimulace obnovy kolagenových vláken a při použití v anticelulitidové a zeštíhlující terapii nejen účinně tonizuje pokožku, ale také účinně odstraňuje celulitidu a redukuje tukovou tkáň.


INFRA ČERVENÁ:

K urychlení emise endogemického tepla, které je tak prospěšné při hubnutí terapie je ovlivněna přídavná infračervená funkce přístroje O-SHAPE II. Délka infračerveného světla v této kameře je 700nm. Infračervené záření ovlivňuje úroveň prohřívání pojivové tkáně (až do hloubky 2 mm), urychluje regeneraci kolagenových a elastinových vláken. Navíc tato funkce zlepšuje krevní a lymfatický oběh a urychluje metabolismus.


40K KAVITACE:

Zařízení O-SHAPE II využívá nejnovější generaci ultrazvukové kavitační technologie. Ultrazvukové vlny vydávané ultrazvukovou hlavicí stimulují tvorbu vibrujících částic vzduchu uvnitř podkožní tukové tkáně. Následkem hromadění těchto částic a jejich vibrací dochází k implodaci tukových buněk a v důsledku toho se triglyceridy dostávají do mezibuněčného prostoru, přirozeně, snadno a nenávratně jsou vylučovány z těla lymfatickým systémem. Zařízení Kawitacja 40K využívá nejmodernější integrovaný ultrazvukový měnič, generování velmi stabilní, účinné ultrazvukové vlny. Zařízení využívající nejnovější generaci převodníků se vyznačují mimořádnou odolností, přesností provozu a používají se v zařízeních pro nejnáročnější profesionální aplikace.


Specifikace: < /STRONG>

Výkon zařízení 800W
Pojistky 220V 5A / 110V 10A

Velká hlava s válečky:
Vakuum tlak 0-100 KPA
Rychlost hřídele 70 ot./min < BR> RF energie 30 W
RF frekvence 5M
Vlnová délka infračerveného světla 700nm

Průměrný objem ovce s roky :
Negativní 0-80 KPA

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Hmotnost: 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: