Multifunkční přístroj

Kód: BF-BF - SF - F-332 - 4IN1
19 900 Kč
Skladem

Detailní informace

konzultace

Detailní popis produktu

Multifunkční přístroj F-332 4in1

 

U tohoto přístroje je možné zaškolit na lifting obliče a dekoltu. Je nutné si koupit jednu liftingovou baňku za 599Kč a školení. Přístroj je tak připraven i na pátou proceduru (velice úspěšnou v kosmetické branži).

Získáte tak z 4in1 přístroj 5in1

Přístroj je největší novinkou 4in1, která je dostupná v současné době na evropském

trhu! 

Tento jedinečný přístroj Vám umožní provádět dvě různá kosmetická ošetření:

 • diamantová mikrodermabraze
 • čištění ultrazvukovou špachtlí
 • zapracovávání sér a aktivních látek ultrazvukovou hlavicí
 • lifting studeným a teplým kladívkem    

BF Lifting neboli vyhlazování obličeje je metoda, která vyhladí pleť s viditelným výsledkem ihned po absolvování ošetření. Od běžného liftingu, který je prováděn jako operační zákrok se náš BF lifting obličeje a dekoltu liší tím, že je neinvazivní a velice příjemný s ihned viditelnými výsledky.

BF lifting vyhladí a detoxikuje pleť

BF Lifting obličeje a lifting dekoltu v našem Centru zdraví a krásy má hloubkové a detoxikační účinky, působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky. Na BF lifting používáme tu nejmodernější techniku, která je v oblasti omlazování bez chirurgických zákroků na trhu dostupná.

BF lifting pomocí lymfodrenáže

Jedná se o metodu lymfodrenáže, kterou lze velice úspěšně redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje a dekoltu. BF lifting je zcela přírodní a neinvazivní ošetření.

Díky BF liftingu je pleť viditelně vypnutá již po prvním ošetření

BF lifting obličeje koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem liftingu je dokonalejší tvar obličeje. BF lifting doporučujeme osobám, které chtějí zlepšit svůj vzhled pokožky obličeje a dekoltu aniž by se museli uchýlit k chirurgickému zákroku. Vyzkoušejte základní lifting a nechte si poradit,  jak pečovat o Vaší pleť, aby zůstala co nejdéle svěží a mladá. Ke zjemnění hlubokých vrásek a vyhlazení jemných vrásek dochází již po prvním ošetření.

Díky využívání profesionální kosmetiky Phyris lze dosažený efekt ještě znásobit.

BF lifting + ultrazvuková špachtle

Po provedení BF liftingu jsou póry otevřeny, a tak je čištění pomocí ultrazvukové špachtle velice rychlé a pro klienta komfortní. Při pravidelném ošetřování nedochází k zanášení pleti a prohlubování vrásek.       

Kosmetickými tahy dochází ke zjemnění vrásek a lymfatickými tahy cílíme na čištění pleti zvenku i zevnitř. Tento způsob dvojího cílení na pleť a dekolt zajišťuje zvýšení mikrocirkulace v podkoží a stimulaci kolagenních vláken, která přirozenou cestou vypínají povolené partie v oblasti obličeje a dekoltu.

Ošetření liftingu trvá cca 45 minut a je velice příjemné.

 

Nejnovější metoda v oblasti dermatologické péče:

 žádné krystaly

 žádná rotace hlavic

 žádné obrušování krystalickým peelingem

Diamantová mikrodermabraze je moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného

mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí odsátí odumřelých kožních buněk. Přístroj Vám mimo diamantové mikrodermabraze nabízí mnoho dalších efektivních možností. Vašim zákazníkům můžete nabídnout pestrý program ošetření. 

Viditelná a účinná metoda

• okamžitě viditelné výsledky po jediném ošetření

• efektivní metoda pro všechny typy pletí, pro ženy i muže

• účinná a naprosto bezpečná metoda

• jemná a šetrná metoda

• žádné vedlejší nežádoucí účinky

• dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled

Aby, se předešlo zánětům a jiným kožním reakcím nejsou u tohoto systému, oproti tradiční mikrodermabrazi, používané žádné volné krystaly nebo jiné brousící prostředky.  Tím zaručuje maximální bezpečnost a maximální kontrolu. Také se nepracuje s žádnými rotačními ani vibračními hlavicemi, protože by vždy hrozilo riziko nekontrolovatelné abraze. Míru abraze určuje kosmetička podle typu pleti a druhu ošetření pohybem diamantové hlavice po pokožce. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí okamžité odsátí odumřelých kožních buněk. Klient ani kosmetička nejsou vystaveni prachu oxidu hlinitému jako v případě použití tradičních metod.  Také prostor kosmetického salónu zůstává čistý.

Využití přístroje

 • vysoce efektivní ošetření vrásek, zjemnění mimických vrásek
 • vylepšení vzhledu jizviček po akné, pooperačních jizev a strií
 • redukce pigmentových a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
 • ošetření unavené pleti, regenerace a omlazení
 • ošetření mastné pleti, zatažení pórů
 • zabránění či zmenšení celulitidy a strií
 • přípravné ošetření před laserovou a IPL terapií a podkožní injekce do vrásek

Přípravné ošetření před použitím pernamanentního make-upu. Jak probíhá ošetření přístrojem.

Nejdříve pleť důkladně odlíčíme. Nyní může začít samotné ošetření přístrojem. Nasadíme diamantový nástavec podle toho, jakou část obličeje budeme ošetřovat. Abrazí provedeme odstranění odumřelých buněk.

Takto můžeme pracovat až 15 minut. Zákrok je zcela bezbolestný. Teď je pleť připravena přijímat účinné látky – séra.

 Pro hloubkové zapracování sér použijeme ultrazvukovou špachtli (ošetření plochou) či mechanickou masáž.

Následně aplikujeme masku dle typu pleti.

Na závěr ošetření naneseme ochranný krém, který chrání pleť před slunečním zářením.

Další možnosti použití přístroje

Ultrazvukové čištění je v současné době nepoužívanějším ošetřením v oblasti krásy. Ultrazvuková špachtle dosahuje velmi kvalitního čištění. Vyhlazuje vrásky, urychluje obnovu buněk, redukuje kruhy a váčky pod očima a velice dobře zapracovává účinné látky do pleti.

Opakovanými ošetřeními docílíme zásadní zlepšení kvality pleti, které je viditelné již po prvním ošetření.

Počet opakování záleží na celkovém stavu pleti a jejím biologickém stáří.

Doporučuje se 4-5 sezení v týdenních intervalech, udržovací kúru pak jednou za 4-6 týdnů.

 

Popis přístroje F-332 4in1

Uvedení přístroje do provozu:

Zapněte přívodní kabel do předem zkontrolovaného napájení 220 V 50Hz.

Zašroubujte přívodní konektor s hadicí do zdířky (Diamond Dermabrasion) na tuto hadici připojujeme koncovku s filtry a výměnnými diamantovými hlavicemi .

Zapojte modrý kabel pomocí banánku do zadní části pod názvem (Lead Earth).

Zapojte ultrazvukovou špachtli do zdířky (Scrubber).

Zapojte studené a teplé kladívko do zdířky (COOL a HOT HAMMER)

Zapojte velkou hlavici ultrazvukové sondy do zdířky (FACE ULTRASONIC)

Zapojte menší ultrazvukovou hlavice na konci špičatou do zdířky (EYES ULTRASONIC)

Spuštění přístroje:

Zapojte přívodní kabel a zmáčkněte tlačítko do polohy I na zadní straně panelu - rozsvítí se modře pod svícený display.

Tlačítkem F - Function volíme mezi  jednotlivými aplikacemi . Jednotlivé aplikace jsou graficky zvýrazněny na display.

Spuštění microdermabrase:

Zvolte tlačítkem F aplikaci tak, aby v grafickém vyobrazení byla svislá sonda - stroj je připraven ke spuštění. V základním nastavení je 15 minut pro aplikaci. V tuto chvíli můžeme ovlivňovat energii pod tlačítky ( ENERGY ) do plusu nebo mínusu a čas tlačítkem ( TIMER ) Rovněž do plusu nebo mínusu. Takto nastavený stroj spustíme tlačítkem ( START/PAUSE ). Při spuštění přístroje se v grafické podobě objevuje sání a přístroj začne ¨vyvíjet podtlak. Sílu sacího podtlaku volte vždy dle citlivosti a stavu pleti klienta. Rozsah energie 1-10 - označení čárkami.

Spuštění ultrazvukové špachtle:

Nejdříve nasaďte modrý pásek na ruku klientky, aby docházelo k uzavření obvodu mezi ultrazvukovou špachtlí a klientem.

Zvolte tlačítkem F aplikaci tak, aby v grafickém vyobrazení byla sonda vyobrazující ultrazvukovou špachtli (graficky znázorněnou sondou pod úhlem 45°) - stroj je připraven ke spuštění. V základním nastavení je 15 minut pro aplikaci. V tuto chvíli můžeme ovlivňovat energii pod tlačítky ( ENERGY ) do plusu nebo mínusu a čas tlačítkem (TIMER). Rovněž do plusu nebo mínusu. Zde ovlivňujeme tlačítkem ( STATE ) tři modulační fáze.

Symbol vlnovka - kontinuální program (průběžný bez přerušení) se používá pro základní kosmetické čištění. S ultrazvukovou špachtlí čistíme pleť pod úhlem 45°. POZOR ! při čištění nikdy se špachtlí nezastavujte. V případě zastavení může dojít ke spálení pokožky. Čištění musí probíhat vždy na dostatečně zvlhčené pokožce pleťovým tonikem. POZOR ! nelze čistit bez navlhčeného podkoží přístroj nefunguje.

Symbol čtvereček - přerušovaný program se používá k zapracování sér a aktivních látek. Při tomto zapracování se ultrazvuková špachtle přikládá k pleti plochou částí. Séra a aktivní látky zahlazujeme do pleti, dokud se nevstřebají.

Symbol dva svislé obdelníčky se používá pro velmi citlivé klientky na čištění i zapracovávání aktivních sér.

Takto nastavený stroj spustíme tlačítkem ( START/PAUSE ).

 

Spuštění ultrazvukových hlavic:

Zvolte tlačítkem F aplikaci, kde jsou zvýrazněny sondy ultrazvukových hlavic. Jedna je určená na ošetření očního okolí (EYE) a druhá je určená na větší plochy (FACE) obličej, ale i tělo.   

Symbol vlnovka - kontinuální program (průběžný bez přerušení) se používá pro základní kosmetické čištění. Je potřeba vždy pracovat s vodivým gelem. Program se používá k zapracování sér a aktivních látek.

Symbol čtvereček - přerušovaný program se používá k zapracování sér a aktivních látek a liftovacímu efektu.

Symbol dva svislé obdelníčky se používá pro velmi citlivé klientky na zapracovávání aktivních sér.

Takto nastavený stroj spustíme tlačítkem ( START/PAUSE ). Energii volíme ze začátku okolo 50%. Postupně můžeme přidávat. Vždy je potřeba brát ohled na spokojenost a pocity klienta. Obecně platí, že část ošetřovaná ultrazvukem (odpovídající velikosti lidské dlaně klienta) se ošetřuje cca 15min.

Spuštění hladícího a hřejivého kladívka:

Zvolte tlačítkem F aplikaci, kde je znázorněno kladívko. Tlačítkem (STATE)určíte zdali budete ohřívat či chladit. Nezapomeňte vždy spustit tlačítkem START. Grafická podoba se musí pohybovat. Rovněž je zde možné navolit teploty u hřejivého kladívka od 25C – 45C. U chladivého kladívka od 5C – 25C. V dolní části (SET) display vidíme nastavenou tepelnou hodnotu. Ve vrchní části (TEMP) vidíme skutečnou dosaženou teplotu kladívka     

Použití :

 • Zánětlivé akné
 • Před kosmetickým čištěním – prohřátí bez napářky
 • Lifting obličeje a dekoltu – střídající se teploty po dobu 15 min dosahují liftingového efektu. Doporučujeme dodržovat kosmetické tahy a nebo lymfodrenážní tahy.
 • Relaxace a uvolnění
 • Zklidnění po čištění či depilaci

 

JAK PRACUJE SKIN SCRUBBER

profesionální ultrazvuková špachtle

Stárnutí kůže nezávisí jen na biologickém věku, ale je mnohdy umocněno vlivem životního prostředí, škodlivinami, léky, kouřením, stresem a nesprávným přístupem k opalování. Zdraví kůže pokud jde o vzhled i funkce závisí na řadě faktorů, které se navzájem ovlivňují:

faktory stimulující regeneraci kůže
faktory zastavující nadměrný růst buněk
enzymy a buněčné mechanismy k opravě lokálních poškození

Tyto mechanismy musí být stále aktivní a v rovnováze. Jejich nerovnováha způsobuje více či méně hluboké vrásky, ztluštění kůže, stařecké skvrny a hyperkeratózu, ztrátu vlhkosti a pružnosti. Poškozují také mikrocirkulaci, což se obráží ve zhoršeném zásobení i odvodu zplodin metabolismu kožních buněk a následně také v poškození pojivových vláken ve škáře (struktury, které zadržují vodu a zajišťují stabilitu a pružnost).

ULTRAZVUK 
Proti předčasnému stárnutí pleti lze dnes zakročit pomocí ultrazvukového přístroje, profesionálního zařízení, které kůži omlazuje a brání právě jejímu předčasnému stárnutí. Speciální pracovní hlavice a piezoelektrický systém oscilující na frekvenci 25 000 Hz využívá jevu kavitace. 
Hlavice obsahuje kovovou špachtli, ohnutou v úhlu 45° (velmi důležité!). Díky tomuto úhlu se ultrazvukové vlny mohou šířit po celém povrchu kůže a kladně ovlivňovat uvolňování odumřelých buněk z kožního povrchu. Kromě toho pak špachtle po kůži perfektně klouže.

KAVITACE 
K tomuto jevu dochází, jestliže je tekutina vystavena vysokému vakuu. Jakmile je absolutní tlak nižší než napětí tekutiny, vytvoří se silové pole a tekutina se začne odpařovat ve formě mikroskopických bublinek plynů obalených tekutinou. Tyto bublinky podporují uvolnění odumřelých buněk z povrchu kůže a zároveň do sebe pojmou zbytky líčidel a nečistot usazených ve vývodech mazových žláz.

HYDRATACE POVRCHU KŮŽE I VNITŘNÍHO PROSTŘEDÍ 
Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže (sonoforéza). Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje i výrazné hydratace.

VYROVNÁNÍ METABOLISMU 
Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.

ČISTÍCÍ FUNKCE 
Vyrovnání funkce ochranné lipoidní vrstvy na kůži.

VYBĚLUJÍCÍ ÚČINEK
V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy.

TONIZAČNÍ MIKROMASÁŽ 
Slouží k reaktivaci a stimulaci kožních struktur a buněčné aktivity.

 

 

Kontraindikace:

 • Přístroj se nesmí používat u osob s kardiovaskulárním onemocněním
 • Osoby používající kardiostimulátor nesmí přístroj vůbec používat a ani přístroj na sobě zkoušet.
 • Těhotenství
 • Přístroj se nesmí používat ve vlhkém prostředí – hrozí úraz elektrickým proudem
 • Porouchaný stroj neopravujeme a svěříme odbornému servisu.
 • Zapnutým přístrojem se nedotýkáme elektronických přístrojů (mobil, notebook atd)
 • Zánět v těle

funkce:
Velikost balení:
N.W. (Kg):
G.W. (Kg):
Napětí: 100V ~ 240V ~ 120V/220V
Frekvence: 50Hz/60Hz

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: