Multifunkční kosmetický přístroj F-332 4 v 1

Kód: MIM-AAA1312500
20 461 Kč –17 %
Multifunkční kosmetický přístroj F-332 4 v 1
20 461 Kč –17 % 16 910 Kč
Vyprodáno
4 funkce v jednom přístroji Hluboce čistí pokožku bez jakékoliv bolesti Zvyšuje produkci kolagenu a elastinu Redukuje a vyhlazuje vrásky Uvolňuje svaly pokožky

Detailní informace

konzultace

Detailní popis produktu

Kosmetický přístroj, který kombinuje 4 funkce:

  • Diamantová mikrodermabraze
  • Ultrazvuková špachtle
  • Ultrazvuková hlavice
  • Studené a teplé kladívko.

Diamantová mikrodermabraze je moderní a efektivní exfoliační metoda, která využívá diamantový nástavec na jemné odstranění odumřelých kožních buněk. Mrtvé buňky kůže jsou odsávány, zatímco tlak odsávání zvyšuje krevní oběh a stimuluje regeneraci buněk. Vzhled kůže se stává jemnějším, póry menší a stimuluje se reprodukce kožních buněk.

Ultrazvuková špachtle pracuje na bázi ultrazvukových vln, které vycházejí z kovové hlavice rozburávajú vysoké molekuly vody a tím se pleť vyčistí. Tato funkce provádí kavitační peeling. Je to neinvazivní a bezbolestný čistící postup, který je založen na kavitaci, ta umožňuje efektivní odstraňování odumřelých buněk z povrchu epidermis.

Ultrazvukové ošetření pleti pomocí hlavic je velmi příjemná a bezbolestná metoda. Spočívá ve využívání generovaných vibrací, které kromě mikromasáže přinášejí i jemný efekt zahřívání, čímž přiměřeně stimulují kožní buňky. Ultrazvukové vlny otevírají póry, takže pokožka dokáže lépe přijmout různé účinné látky.

Studené a horké kladívko je způsob ošetření, při kterém se využívá pozitivní vlastnosti tepla a chladu. Při funkci termo se hlavice nahřeje a působením tepla se kožní póry roztáhnou, povzbudí s proces látkové výměny a uvolni vroucně svalstvo.
Při funkci kryo se využívá chlad, kdy studenou částí kladiva se póry uzavírají, zmírňuje se zánět a zarudnutí pleti po hloubkovém čištění. Teplotní rozpětí od 5ºC do 40ºC.

Typy vlnění

Nepřerušované vlnění  - hloubkové čištění pokožky, dokonalé odstranění, zrohovatělé vrstvy pokožky, odstraňování komedonů, lymfodrenážní účinek, odvod zplodin metabolismu, redukce tukových polštářů

Přerušované vlnění  - podpora vstřebávání hydrofilních a lipofidných látek, vitamínových ampulek, pleťové séra

Přerušované vlnění  - ošetření citlivé pokožky, povzbuzení procesu látkové výměny a tvorby enzymů

Náhradní příslušenství

  • Ultrazvuková špachtle
  • Náramek pro Skin Scrubber
  • Ultrazvuková sonda - oční
  • Ultrazvuková sonda - obličejová

Doplňkové parametry

Kategorie: Redukce jizviček po akné a pigmentových skvrn
Hmotnost: 6.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: