Jednorázové igelitové nohavice - Eurosalony.cz - Pro salony a všechny typy lymfodrenážních přístrojů

Kód: 31386
490 Kč
Skladem

Hygienické Řešení pro Lymfodrenáž: Jednorázové Igelitové Kalhoty - Zajišťují maximální hygienu a pohodlí během lymfodrenážních procedur. Tyto praktické, jednorázové kalhoty jsou nezbytným doplňkem pro každé kosmetické studio, které klade důraz na čistotu a bezpečnost svých klientů. Používají se přímo pod lymfodrenážními kalhotami, zaručují ochranu a zachovávají vysoký standard hygieny.

Detailní informace

konzultace

Detailní popis produktu

Igelitové Nohavice: Esenciální Doplněk pro Lymfatické Drenáže

Zajistěte svým klientům nejvyšší úroveň hygieny a pohodlí s našimi igelitovými nohavicemi, ideálními pro použití s EM2400 a dalšími typy lymfatických drenážních přístrojů. Tyto antialergenní nohavice jsou klíčovým prvkem pro zajištění čistoty a bezpečnosti v každém kosmetickém studiu.

Hlavní Vlastnosti:

  • Hygienické Řešení: Perfektní pro použití v lymfodrenážních procedurách, tyto jednorázové nohavice zajišťují ochranu a udržují vysoký standard hygieny.
  • Praktické Balení: Dodáváno v balení po 50 kusech (25 párů), s perforací pro snadné oddělení.
  • Přizpůsobitelná Velikost: Každá nohavice lze nařezat k tříslům dle výšky klienta, což zajišťuje pohodlné a přesné padnutí.
  • Rozměry: Každá nohavice má rozměr 150 cm x 38 cm, což zajišťuje dostatečné pokrytí a pohodlí.
  • Profesionální Použití: Připomínáme, že na obsluhu lymfodrenážních strojů je potřeba mít masérský kurz akreditovaný MŠ nebo zdravotnické vzdělání.

Zvyšte standardy vašeho studia a poskytněte svým klientům to nejlepší v péči o tělo s našimi igelitovými nohavicemi, navrženými pro maximální hygienu a pohodlí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: