Lymfodrenáž doma přístroj - Domácí lymfodrenáž - Eurosalony.cz

Kód: MIM-AAA1315600
27 781 Kč –17 %
Lymfodrenáž doma přístroj - Domácí lymfodrenáž - Eurosalony.cz
27 781 Kč –17 % 22 960 Kč
Skladem

Lymfodrenáž doma přístroj F-826: Váš společník pro domácí lymfodrenáž a detoxikaci

Lymfodrenážní přístroj F-826 je multifunkční zařízení, které je ideální pro domácí použití. Tento přístroj na doma je navržen pro podporu hubnutí, masáže a eliminace toxinů, a je vhodný pro ty, kteří hledají efektivní a pohodlné řešení pro péči o své tělo.

Klíčové vlastnosti a výhody:

  • Speciální technika lymfodrenáže: Zaměřuje se na lymfatický systém, pomáhá odstraňovat otoky, lymfedémy a problémy se žilním systémem.
  • Hloubková detoxikace: Čistí tělo od odpadních produktů látkové výměny, zlepšuje prokrvení tkáně a zásobuje tkáň kyslíkem a výživnými látkami.
  • Bezpečný a efektivní: Fyzikální reakce způsobují, že nejsou žádné vedlejší účinky na lidský organismus, přístroj je bezpečný a má vysokou intenzitu.

Technické údaje:

Detailní informace

konzultace

Detailní popis produktu

Kosmetický lymfodrenážní přístroj F-826 je multifunkční zařízení, které se využívá na hubnutí, masáž a toxické eliminace. Využívají ho převážně kosmetičky no uplatnění si našel iu lékařů, kteří využívají princip přístroje při léčbě pacientů.

Lymfodrenáž je speciální technika zaměřena na lymfatický systém - otoky, lymfedémy a problémy se žilním systémem. Hloubkově čistí tělo od odpadních produktů látkové výměny, zlepšuje prokrvení tkáně a tím zásobuje tkáň kyslíkem a výživnými látkami, což působí blahodárně na organismus. Fyzikální reakce způsobují, že nejsou žádné vedlejší účinky na lidský organismus, přístroj je bezpečný a má vysokou intenzitu.

Přístroj na Lymfodrenáž obsahuje návlek na nohy, břišní pás a návlek na ruce. Díky širokému LED displeji je snadno ovladatelný.

Lymfodrenáž (presoterapie) napomáhá

  • K stimulaci lymfatického, žilního a imunitního systému
  • 12 komôr
  • Zmírňuje projevy celulitidy
  • Zlepšuje odbourávání tuků, elasticitu kůže
  • Formuje postavu
  • Příznivě působí na nervový systém a v neposlední řadě detoxikuje a regeneruje organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lymfodrenážní přístroje - Presoterapie a lymfatická drenáž Praha
Hmotnost: 14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: