Kryolipolýza

Kód: BF-KRYOLIPOLYZA 1 HLAVICE
179 000 Kč
Na dotaz

Detailní informace

konzultace

Detailní popis produktu

KRYOLIPOLÝZA  

3 hlavice - lehce vyměnitelné

  • samočištění
  • české menu
  • přístupný filtr

 Kvalitní zaškolení je nedílnou součástí prodeje. Školí profesionál s dvouletou praxí na cryo přístrojích  

Princip

 

Při kryolipolýze jsou užívány teploty v rozmezí +10oC až -10oC. Postup řízeného chlazení tukové tkáně pomocí kryolipolýzy se zásadně liší od dosud používaných metod redukce tukové tkáně, ať se již jednalo o metody invazivní, jako je klasická liposukce či metody neinvazivní, jako kavitace či liposukce za použití laseru.

 

Poslední výzkumy ukázaly, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než ostatní tkáně, jako je pokožka, nervová tkáň či svaly. Principem kryolipolýzy je ochlazení tukových buněk přes pokožku, aniž by došlo k poškození ostatních podkožních struktur. Toto ochlazování vede ke krystalizaci lipidů (tuků) v adipocytech (tukových buňkách). Zmražením adipocytů je spuštěn proces apoptózy (programového odumření tukové buňky). Části takto rozpadlých tukových buněk jsou pak následně odstraňovány v rámci procesu fagocytózy  (proces pohlcování pevných částic z okolního prostředí buňkami) specifickými druhy bílých krvinek, tzv. makrofágy. Buňky se schopností fagocytózy mají jako všechny živočišné buňky na povrchu jen tenkou plazmalemu (buněčnou membránu).  Tyto buňky mohou měnit svůj tvar a vytvářejí tzv. panožky. Panožkami částici, která má být odstraněna obalí, vytvoří z plazmalemy váček vakuoly a vtáhnou částici do sebe. Do váčku vyloučí enzymy a částici stráví. Makrofágy s pohlcenými zbytky rozpadlých adipocytů jsou odplavovány lymfatickým systémem do lymfatických uzlin, krve, krví dále do jater, kde se krev vyčistí. Odpadní produkty či metabolity přejdou do žluči a jsou vyloučeny stolicí.

 

Během apoptózy nedochází, na rozdíl od nekrózy, k otoku buňky, následně k jejímu prasknutí a vylití obsahu buňky včetně účinných enzymů. Naopak, při apoptóze obsah buňky zůstává uvnitř neporušené plazmalemy, dojde ke zhuštění obsahu, fragmentaci DNA a rozpadu na malé části, jež mohou být snadno fagocytovány a následně vyloučeny z těla přirozenou cestou. Rozpad probíhá pomalu a postupně v průběhu přibližně 3 měsíců, proto není organizmus extrémně zatěžován. Jakmile jsou poškozené tukové buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa po odstraněných tukových buňkách a zmenšují tak objem tukové vrstvy.

 

Tato nová metoda není na rozdíl od klasické liposukce (odsátí tuku invazivní operační metodou) bolestivá a pacienta nijak neomezuje. Ihned po zákroku se tedy může věnovat běžným denním aktivitám. Celý zákrok trvá přibližně 60 až 90 minut. První výsledky zákroku jsou viditelné již po 3 týdnech, konečný efekt redukce tuku se projeví přibližně za 2 až 3 měsíce.

 

Tento proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný, nezvyšuje hladinu cholesterolu ani triglyceridů v krvi. Je prokázáno, že při jediné aplikaci této metody dochází k úbytku tukové tkáně v místě aplikace v rozmezí 25 – 30%.

Aplikace

 

ANO: břicho, stehna, záda, paže, hýždě

NE:    prsa a přední strana hrudníku

 

Rizika a kontraindikace:

 

-          těhotenství a kojení

-          epilepsie

-          nádorová onemocnění

-          srdeční a ledvinové choroby

-          diabetes

-          roztroušená skleróza

-          infekční onemocnění

-          osoby s kardiostimulátorem a holterovskými měřiči EKG, neinvazivního krevního tlaku apod.

-          osoby s kovovými implantáty

-          atopický ekzém, dermatitida, psoriáza

-          poruchy srážlivosti krve

-          hypertenze

-          vystouplé kožní afekce (postižení), (je ale možno použít na keloidy)

-          trombóza

-          problémy s tělesnou termoregulací

-          přecitlivělost na chlad

-          Raynaudův syndrom (fenomén)

-          kryoglobulinémie

-          hypoproteinémie

  

 

přístroj s naprosto unikátní kombinací technologie řízeného ochlazování tukové tkáně s možností jejího předehřátí. Určený k formování postavy a remodelaci tukové tkáně

 

 

Jak přístroj funguje

 

přístroj je vybaven unikátní vakuovou aplikační hlavicí s duplicitní funkcí nejprve řízeného předehřátí na 42C a po té hloubkového zchlazení tkáně. Po celou dobu chlazení probíhá zelená světelná terapie, která zabraňuje otokům a opuchlinám.  

při teplotě +42OC zajišťuje dokonalé prohřátí ošetřované partie a připravení na promražení.   

Objednat

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Hmotnost: 70 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: