CLARESA Hybridní lak na nehty Make It Shine! 5-5 g

Kód: AV-143481
129 Kč
Skladem
Claresa hybridní lak na nehty make it shine! 5-5 g

Detailní informace

konzultace

Detailní popis produktu

CLARESA Rozzáří! 5 -5g

Vánoční designy nehtů mají většinou jednoho jmenovatele - třpytivé částečky. Pokud chcete vykouzlit lesklé dekorace, můžete sáhnout po třpytivých pylech, gelech nebo samolepkách. Pro ty, kteří ocení jednoduchost zpracování nebo jednotný vzor, ​​byla vytvořena kolekce 7 barev hybridních laků na nehty Claresa Make It Shine! Granátová jablka, hnědá, oranžová, zelená, červená a stříbrná jsou barvy, které jsou jednoznačně spojeny se zimním a vánočním obdobím, proto Claresa vytvořila kolekci podle klasiky o asociacích souvisejících s tímto magickým obdobím. Kolekce Make It Shine! je 7 hybridních laků s jiskřivými částicemi, které se budou skvěle hodit jak na vánoční stůl, tak na novoroční večírek

Make It Shine! 5- sytá smaragdová barva kombinující všechny odstíny zeleně vánočního stromku - přesně tak se dá popsat tato nádherná, intenzivní barva.

VLASTNOSTI:

bezproblémová aplikace, žádné zaplavování nehtové kůžičky
intenzivní lesk
perfektní, střední hustota
bezpečný pro nehty a ruce
výdrž až 3 týdny
kapacita: 5 g


APLIKACE

Naneste tenkou vrstvu na předem vytvrzený barevný hybridní lak Claresa hybrid base™ a vytvrzujte v UV / LED lampě. Abyste dosáhli uspokojivého účinku, můžete aktivitu opakovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: UV/LED Hybridní gel laky
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: